İsmet Paşa Caddesi Derbent Pasajı No:26 Kat:1 Pendik
+90 533 690 09 72
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

En iyi Ehliyet ve Sürücü Kursu

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.

Özel Bayramlar Sürücü Kursu 1990’dan itibaren bölgemizde açılan ilk sürücü kursu olarak eğitim sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde ilklerin öncüsü olan kursumuza, yeni açılımlar yaparak sağlam ve emin adımlarla yolunu devam etmektedir.

Nitekim İlköğretim Okulu, Dershane, Bilgisayar, Yabancı Dil ve Açıköğretim kurslarını açarak bu alanda iddiasını, kalitesini donanımını ve başarısını ortaya koymuştur.

Eğitim – öğretimdeki çalışmalarını; Kurucular olarak geniş çevresi içerisinde, deneyimli idarecileri, güçlü, bilgili, tecrübeli eğitim kadroları ve çalışkan, becerikli, girişken personeli çok modern sınıfları, ders araçları ve son model arabaları ile devam ettirmektedir.

Özel Bayramlar ibaresi uzun zamandır. “güven veren kurum” anlamındadır.

 • Güçlü eğitim kadrosu
 • Sevgi
 • Son teknoloji
 • Güvenilir Ortam

Amaç eğitim ve başarı olunca doğru adres BAYRAMLARDIR…

Sizi başarı dolu bir dünyaya davet ediyoruz.

 

Vizyon

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve kurumsal yapımız ile ;

 • Öğrencilerimize,
 • Çalışanlarımıza,
 • Topluma ve Çevreye

Kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

 

Vazgeçilmez Değerlerimiz

 1. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
 2. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.
 3. Trafikte; kurallara uyan saygı odaklı sürücüler yetiştirerek, çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
 4. Etkin ekip çalışmasına inanırız.
 5. Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız.

 

Eğitmenlerimiz

Kendi branşlarında sürücü kurslarının kuruluşundan bu yana çalışıp tecrübe sahibi olan, Trafik ve Çevre Bilgisi dersi, İlkyardım dersi, Motor dersi Öğretmenleri ile teorik eğitimini, Direksiyon eğitimlerini de yine 15 yıllık tecrübeye sahip Direksiyon Usta Öğreticileri ile çalışmaktayız.

Klimalı sınıflarda 20 kişilik ferah bir ortamda, video ve slayt desteği ile çağdaş ve modern bir eğitim sunan kursumuz sizlere çağın en son sistemlerinde rehber öğretmenlerin de desteği ile hizmet vermektedir.

Kursumuz uzman kadrosu ile yaptığı titiz çalışmalar sonucunda hazırlamış olduğu sürücü eğitimi kitabı ile yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran Bayramlar Sürücü Kursu en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramaktadır.